Een vakantie bij Villa Ana Margarida in Ericeira, Portugal draait om vertragen en verblijven op een plek die klopt in uitstraling en beleving. De omgeving heeft een natuurlijke rust, terwijl de accommodatie zelf comfort biedt zonder overdaad. Dit is een bestemming voor wie zijn vakantie bewust wil invullen, met aandacht voor kwaliteit en een prettige balans tussen activiteit en ontspanning.
“Life needs pauses”, is het motto van de eigenaar van Villa Ana Margarida in Costa de Lisboa. Daar ben ik het natuurlijk roerend mee eens. Daarom ben ik neergestreken in een van zijn vrolijk geverfde appartementen op zo’n twintig meter boven de zee. Het uitzicht op de stranden van Portugal verveelt nooit.
Vanuit de tuin loopt een klein paadje rechtstreeks naar het strand en ’s avonds zie ik vanaf mijn terras, op spectaculaire wijze de zon in zee zakken. Een uitzicht dat me nooit vervelen zal. Dat geldt vast en zeker ook voor mijn gastheer, die jarenlang gevaren heeft. In en rondom de appartementen zijn allerlei typische kenmerken vanuit de scheepvaart verwerkt. Diverse appartementen hebben ronde scheepsraampjes en een van de villa’s is zelfs als een schip gebouwd. Overal op het terrein vind ik ankers, kompassen, houten zeilbootjes, een oude schroef en dikke touwen. Vandaag voeg ik me bij de beeldige zeemeermin op de rand van het riante zwembad.
Life needs pauses!
Accommodatie
De Villa waarin je verblijft sluit aan op het karakter van de locatie. De inrichting is functioneel en verzorgd, met een rustige uitstraling die past bij een ontspannen vakantie. De ruimte biedt alles wat nodig is om je verblijf comfortabel te maken, zonder afleiding van wat er echt toe doet: tot rust komen en genieten van je tijd.
De omgeving
Wie op vakantie gaat naar Ericeira, ontdekt al snel hoe veelzijdig deze regio is. Rondom Villa Ana Margarida vind je onder andere:
afstand tot strand circa 10 meter
Afstand tot centrum: circa 1500 meter
Afstand tot luchthaven circa 35 kilometer
Afstand tot dichtstbijzijnde (mini)supermarkt circa 500 meter
De combinatie van landschap, cultuur en lokale voorzieningen maakt deze bestemming geschikt voor verschillende soorten vakanties. Je kunt de omgeving actief verkennen of kiezen voor dagen waarin ontspanning centraal staat en het tempo vanzelf lager ligt.
Faciliteiten
Tijdens je vakantie bij Villa Ana Margarida heb je toegang tot:
Wellness:yoga;massage (tegen betaling),GeneralFacility:Officiële classificatie: zonder classificatie;receptie (geopend van 10:00 tot 19:00 uur);geen kluisjes beschikbaar;drinkgelegenheden: bar;accommodatie niet geschikt voor mindervaliden;wi-fi in openbare ruimte;bedlinnen inclusief verschoning 2 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 1 keer per week;schoonmaak kamer 1 keer per week;huisdieren niet toegestaan,Restaurant:drinkgelegenheden: bar,Sports:tafeltennis,Regular:receptie (geopend van 10:00 tot 19:00 uur);geen kluisjes beschikbaar;drinkgelegenheden: bar;accommodatie niet geschikt voor mindervaliden;wi-fi in openbare ruimte;bedlinnen inclusief verschoning 2 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 1 keer per week;yoga;massage (tegen betaling);babybedje;kinderstoel;tafeltennis;kinderzwembad;buitenzwembad(ligstoelen);schoonmaak kamer 1 keer per week,Mandatory:toeristenbelasting: voor deelnemers met leeftijd vanaf 13 jaar circa 2;00 € per persoon per nacht (ter plekke te betalen; verplicht),Pools:kinderzwembad;buitenzwembad(ligstoelen),Kids:babybedje;kinderstoel
Deze voorzieningen dragen bij aan een verblijf waarin gemak en comfort vanzelfsprekend zijn, zodat je je volledig kunt richten op een zorgeloze vakantie.
Wil je jouw vakantie in Ericeira vastleggen bij Villa Ana Margarida, dan is tijdig reserveren aan te raden. Zo verzeker je jezelf van een plek op deze locatie en kun je uitkijken naar een verblijf dat aansluit bij wat je zoekt in een vakantie.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.