Villa Colón in Fuencaliente de la Palma, Spanje – een plek waar je je direct op je gemak voelt
Op zoek naar een verblijf waar alles klopt? Villa Colón in Fuencaliente de la Palma, Spanje is zo’n plek. Geen overbodige luxe, maar precies wat je nodig hebt voor een prettig verblijf. Of je nu komt voor de omgeving, de rust of een paar dagen weg van de dagelijkse drukte, hier zit je goed.
Villa Colón is als je het mij vraagt een uitstekende uitvalsbasis om La Palma te ontdekken. Dit adresje is gelegen in het plaatsje Fuencaliente la Palma. Het wordt omringd door natuur en bevindt zich vlak bij de meest prachtige wandel- en fietsroutes. Oftewel, dé ingrediënten voor een avontuurlijke vakantie!
In de omgeving is er van alles te beleven: lekker uit eten, cultuur snuiven in een typisch Canarisch dorpje en zonnen op de lavastranden. Toch is het ook heerlijk om niets te doen en je terug te trekken in dit fijne adresje. Duik in het zwembad dat omringd wordt door mangobomen en wuivende palmen of ga lekker onderuit met je favoriete boek of podcast. In de tuin vind je ligbedden in de zon en schaduw en ook op je eigen terras kun je lekker van het weer en uitzicht genieten. Doordat Villa Colón hoger gelegen is, heb je een prachtig uitzicht over de zee en de omgeving. Klinkt dat als muziek in de oren? Pak dan je koffers maar!
Accommodatie
Je verblijft in een Appartement die eenvoudig, comfortabel en met aandacht is ingericht. Alles wat je nodig hebt, zonder poespas.
De omgeving
Wat maakt Villa Colón extra aantrekkelijk? De ligging. Je vindt hier:
afstand tot strand circa 6 kilometer (kiezelstrand)
Afstand tot centrum: circa 3 kilometer
Afstand tot luchthaven circa 25 kilometer
Afstand tot bushalte circa 400 meter
Of je nu eropuit wilt of juist wilt genieten van de stilte, het kan allebei.
Faciliteiten
Tijdens je verblijf maak je gebruik van:
Kids:babybedje (beperkt beschikbaar),GeneralFacility:Officiële classificatie: zonder classificatie;totaal aantal kamers: 4;totaal aantal verdiepingen: 2;klasse: eenvoudig;receptie;geen lift aanwezig;kluisje (op de kamer);parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte; op de kamer;toeristenbelasting;bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;schoonmaak kamer 1 keer per week;huisdieren niet toegestaan,Regular:geen lift aanwezig;kluisje (op de kamer);parkeerterrein;wi-fi in openbare ruimte; op de kamer;toeristenbelasting;bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;babybedje (beperkt beschikbaar);buitenzwembad(zoet water);schoonmaak kamer 1 keer per week,Pools:buitenzwembad(zoet water)
Wil je zeker weten dat deze plek beschikbaar is op jouw gewenste datum? Wacht dan niet te lang met boeken.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.