Hotel Athena in Kokkari is de plek waar het gewone leven even op pauze staat.
Er zijn van die plekken waar je direct weet dat je goed zit. Zodra je bij Hotel Athena in de regio Samos aankomt, verandert de sfeer. De lucht ruikt anders, de geluiden klinken zachter, en het ritme vertraagt zonder dat je het doorhebt. Het is niet alleen een vakantieplek, het is een manier van ademhalen die je was vergeten.
Of je nu alleen reist, met je partner, vrienden of familie, hier voelt iedereen zich op zijn plek. Je kunt je dag vullen met wandelen, zwemmen, een boek op het balkon of een etentje in de avondzon. Niets hoeft, alles mag.
Hotel Athena is een 3 sterren accommodatie, warm en stijlvol ingericht. Je verblijft in een comfortabele 8, ingericht met aandacht voor detail. Het bed ligt goed, de ruimte is licht, en het balkon of terras nodigt uit om te blijven zitten.
In Hotel Athena staat de eigenaresse vaak al op je te wachten met een warm 'Welcome in Hotel Athena'! Ze spreekt een aardig woordje Engels en Duits, altijd handig. Het is hier heerlijk rustig en je kijkt uit op een prachtig bergmassief en een mooie groene omgeving met in het midden een fijn zwembad. Binnen enkele minuten lopen sta je al in het gezellige centrum van Kokkari, waar de restaurantjes en winkeltjes rondom het vissershaventje liggen. Ga een keer lekker eten bij restaurant Meltemi, een aanrader! En ga je graag naar het strand, dat ligt op circa 20 meter afstand van het hotel. Dit wordt genieten!
Het is je waarschijnlijk niet ontgaan dat Samos vlak voor de kust van Turkije ligt. Binnen ongeveer 1 uur en 15 minuten ben je in de Turkse badplaats Kusadasi. In deze bekende plaats vind je veel levendigheid. Turkse badhuizen, koffiehuizen en bazaars zijn er in overvloed. Als je hier bent, dan moet je zeker een keer een broodje Dürüm eten. Het lijkt op een Pita Gyros maar dan anders, wel erg lekker. Een bezoek aan Ephese ligt binnen handbereik. Dit is een Romeinse havenstad die nog zeer goed in tact is. Het is één van de best bewaarde steden uit de oudheid en daarom zo zeer bijzonder. Als je hier dan toch bent, mag je dit niet overslaan!
De omgeving van Kokkari verrast elke dag opnieuw.
Je kunt er dwalen door kleine dorpen, uitwaaien langs de kust of juist de stilte van de natuur opzoeken. Er is altijd iets te doen, maar nooit iets wat moet.
De voorzieningen maken het verblijf compleet. Een verfrissend zwembad, een goed restaurant, lig plekken in de zon, en alles wat je nodig hebt voor een zorgeloze tijd.
Wie eenmaal bij Hotel Athena is geweest, begrijpt waarom mensen graag terugkomen. Het is de combinatie van rust, comfort en waar aandacht blijft hangen.
Boek jouw verblijf bij Hotel Athena en geef jezelf de tijd om echt te ontspannen. Even niets moeten, gewoon genieten van dagen die vanzelf goed vallen.

























